Перетяжка мягкой мебели

Перетяжка мягкой мебели

Перетяжка, ремонт та реставрація меблів – ключові напрямки діяльності нашої команди. З моменту відкриття ательє з ремонту меблів наші майстри щодня повертають до життя, здавалося б, безнадійні меблі вдома, в офісі, у периметрі комерційних об’єктів (магазини, кафе, ресторани та ін.), медичних, навчальних закладів.

Перетяжка мебели

Послуги нашого ательє з ремонту меблів можуть знадобитися вам у різних ситуаціях. Позначимо випадки, коли перетяжка меблів або її ремонт стане правильним рішенням, допоможе заощадити час та гроші:

  • Предмети гарнітура втратили первісний привабливий вигляд.
  • Функціональні елементи конструкції зносилися та потребують заміни.
  • М’які крісла, дивани, пуфи не вписуються в оновлений інтер’єр.
  • Меблі дорогі як пам’ять, мають антикварну цінність.

Заказать перетяжку мебели

Купівля добротних нових меблів — задоволення недешеве, до того ж доведеться витратити масу часу і сил на пошуки готового комплекту меблів, здатного гармонійно вписатися в вже існуючий інтер’єр, на демонтаж і вивезення старого гарнітура, складання придбаного дивана, крісел. При цьому не факт, що вже через кілька років ви зіткнетеся з тими ж проблемами, що змусили вас викинути старий комплект м’яких меблів.

Перетяжка дивана

Перетяжка мягкой мебели

Ціни на перетяжку меблів

Крісло складної конфігурації від —  2000 грн
Крісло з м’якими підлокітниками від — 1500 грн
Крісло з декоративною тасьмою та гвоздиками від — 2500 грн
Крісло з дерев’яними підлокітниками від — 1000 грн
Простий диван (двомісний) від — 3000 грн
Кутовий диван від —  6000 грн
Тримісний диван від — 5000 грн
Тримісний диван складної конструкції від — 8000 грн
Кутовий диван складної конструкції від — 10000 грн
Кухонний куточок від — 4000 грн
Стілець з м’якою спинкою від — 400 грн
Стілець з декоративною тасьмою та гвоздиками від — 500 грн
Перетяжка комплекту диван та 2 крісла (складна конструкція) від — 10000 грн
Перетяжка комплекту диван та 2 крісла (стандартна конструкція) від — 6000 грн

Перетяжка мебели рейтинг

Самая популярная компания по перетяжка мебелиАртмебели, эта компания занимает лидирующие места, высокий уровень качества работ, оптимальные цены, большой выбор материалов.

Ремонт мягкой мебели

Перетяжка мягкой мебели

Перетяжка и реставрация мебели Артмебели

Вартість перетяжки меблів, ремонту механізмів залежить від складності та обсягу робіт, обраного матеріалу. Але в будь-якому випадку, такі послуги коштуватимуть дешевше, ніж купівля нового комплекту меблів.

Стоимость перетяжки мебели

Ми пропонуємо недорого оновити дивани, крісла, стільці, готові гарантувати якість робіт, матеріалів. І щоб ви могли переконатися в економічності рішення, пропонуємо ознайомитись із цінами на популярні види робіт.

Обивка мягкой мебели

Перетяжка меблів за доступними цінами – актуальна послуга нашого ательє з ремонту меблів, якою вже встигли скористатися сотні мешканців Києва. Чинити або купувати — вибір за вами! Але ми настійно рекомендуємо не відкидати можливість недорого повернути до життя меблевий гарнітур, адже не завжди нове краще за старе, і в сучасній дійсності (використання дешевих і небезпечних матеріалів у меблевій промисловості, дорожнеча нових комплектів м’яких меблів) ця істина набуває особливого сенсу!